Для яких задач призначений Joker?

  • Швидкий поверхневий стерньовий обробіток для стимулювання проростання падалиці, переривання капілярності і первісного післяжнивного обробітку
  • Від поверхневого лущення стерні зернових до обробітку після збирання кукурудзи на глибину до 15 см
  • Надійне зароблення великостеблових пожнивних решток (після проміжних культур, соняшнику, кукурудзи)
  • Ефективне зароблення органічних добрив (твердий і рідкий гній, сидерати)

Joker HD 

ВИСОКОПРОДУКТИВНА ДИСКОВА БОРОНА
З ДИСКАМИ ВЕЛИКОГО ДІАМЕТРУ

Сильні сторони і переваги Joker HD

  • Інтенсивний поверхневий стерньовий обробіток після зернових
  • Глибокий (до 15 см) обробіток ґрунту з можливістю інтенсивного перемішування великої кількості великостеблових пожнивних решток (наприклад, кукурудзи)
  • Великий діаметр дисків 62 см з шістьма отворами кріплення дають змогу застосовувати машину в найбільш складних умовах, наприклад, на важких ґрунтах або полях з великою кількістю рослинних залишків
  • Завдяки конусній формі дисків кут атаки дисків (17°) залишається сталим незалежно від ступеню їх зносу
  • Високий вирівнювальний ефект
  • Застосування гумових демпферів у кріпленнях стійок забезпечує надійний захист і підвищує довговічність конструкції
  • Стабільна масивна рама сумісна з великими навантаженнями під час глибокого обробітку ґрунту
  • Коток Doppel RollPack Ø 55 см з U-подібним профілем кілець є оптимальним для роботи на всіх типах ґрунтів. Дає змогу використовувати машину на кам’янистих ґрунтах. Не забивається в умовах підвищеної вологості.